Wysokiej klasy firma z branży drzewnej zwiększa wydajność i wydajność dzięki nowym pompom próżniowym.

Wysokiej klasy firma z branży drzewnej zwiększa wydajność i wydajność dzięki nowym pompom próżniowym.

Modern Woodcrafts tworzy architektoniczne wnętrza dla różnych przestrzeni handlowych, instytucjonalnych, korporacyjnych i gościnnych.

Ich ostatnie projekty obejmują renowację sklepów Tiffany & Co w sklepach Bal Harbor na Florydzie oraz wyposażenie i instalację urządzeń peryferyjnych i niestandardowych witryn Lux Bond & Green w czwartej lokalizacji handlowej.

Aby zaprojektować te wyspecjalizowane wnętrza, Modern Woodcrafts opiera się na stałym ciśnieniu próżniowym w takich zastosowaniach, jak utrzymanie stacjonarnych elementów w miejscu podczas ich cięcia.

Wraz z rosnącym popytem i kolejnymi projektami na horyzoncie, firma zmodernizowała swoje urządzenia próżniowe do dwóch pomp próżniowych Atlas Copco serii GHS z napędem o zmiennej prędkości (VSD).

Jak działają pompy GHS VSD+?
Zawór wlotowy pompy zapewnia modulowaną regulację podciśnienia w pracy z produkcją podciśnienia VSD.

Próżnia jest dostarczana do stołów do obróbki drewna poprzez sieć rurociągów i utrzymywana pod stałym ciśnieniem aż do zaworu regulacyjnego.

Gdy zawór się otwiera, produkcja podciśnienia natychmiast wzrasta, aby zaspokoić zapotrzebowanie.

Po zakończeniu cyklu produkcyjnego zawór zamyka się, a pompy wyłączają lub wyłączają się całkowicie w zależności od zapotrzebowania.

W rezultacie pompy próżniowe GHS zapewniają lepszą wydajność energetyczną w porównaniu z uszczelnionymi i suchymi łopatkowymi pompami próżniowymi.

Cechy GHS VSD+

Zwiększona efektywność energetyczna średnio o 50 procent.

Niższe poziomy hałasu
Zmniejszony wpływ na środowisko dzięki bardzo wysokiej retencji oleju przy wszystkich ciśnieniach roboczych.

Instalacja typu podłącz i używaj (Plug-and-play)
Zgodność z normą ISO 50001/14001 w zakresie zarządzania energią i zrównoważenia środowiskowego.

Modernizując inteligentne pompy próżniowe firmy Atlas Copco, Modern Woodcrafts emituje mniej hałasu w środowisku pracy, a także otrzymuje zachęty finansowe na inwestycje w wydajne maszyny produkcyjne.

Próbowałeś już serii GHS VSD+? Powiedz nam, w jaki sposób te pompy usprawniły Twoją pracę, zostawiając poniżej komentarz.