Scentralizowany odkurzacz VSD zaspokaja zapotrzebowanie, oszczędza pieniądze

Scentralizowany odkurzacz VSD zaspokaja zapotrzebowanie, oszczędza pieniądze

Kiedy producent produktów architektonicznych z siedzibą w Pittsburgu, Forms+Surfaces, rozszerzył swoją działalność do Phoenix w Arizonie, firma nie spodziewała się szybkiego wzrostu, którego wkrótce doświadczy.

Pierwotnie kupiliśmy dwa budynki obok siebie, powiedział Joe Gatterdam, dyrektor zarządzający VividGlass, oddziału Forms+Surfaces.

W ciągu kilku lat zabrakło nam miejsca i zdecydowaliśmy się na zakup kolejnego budynku.

Nasze obiekty w Phoenix mają obecnie ponad 155.

000 stóp kwadratowych i nadal się rozwijamy.

Forms+Surfaces projektuje i produkuje liczne produkty architektoniczne znajdujące się w przestrzeniach publicznych na całym świecie.

Od lotnisk po uczelnie wyższe, od restauracji po hotele, firma tworzy produkty, które pojawiają się w ścianach, kolumnach, windach i systemach oświetleniowych miejsc, które badamy i z którymi współpracujemy na co dzień.

Forms+Surfaces tworzy wysokiej jakości produkty przy użyciu wyrafinowanych metod produkcji.

Niektóre z tych procesów, w tym produkcja metali klejonych, produkcja systemów oraz operacje frezowania CNC, wymagają zastosowania próżni.

Pierwotnie, każdy z tych systemów produkcyjnych posiadał oddzielne pompy próżniowe.

Firma Atlas Copco zaprojektowała centralny system podciśnieniowy do obsługi wszystkich naszych budynków i procesów, powiedział Gatterdam Stworzyliśmy również sieć rurociągów do dystrybucji podciśnienia do kropel dla routera i każdego stołu.

Firma Atlas Copco wybrała pompę GHS 350 VSD+ do wytwarzania wysokiego ciśnienia próżniowego oraz dwie seryjnie produkowane pompy GHS 730 VSD+ do wytwarzania bardzo wysokiej objętości próżni w zastosowaniach infuzji.

Pompa wysokociśnieniowa zapewnia docisk przytrzymujący na routerze CNC oraz do niektórych zastosowań związanych z produktem metalowym.

Wszystkie te pompy próżniowe Atlas Copco to jednostki napędów o zmiennej prędkości obrotowej, które wytwarzają podciśnienie w celu zaspokojenia zapotrzebowania na przepływ w czasie rzeczywistym.

Podciśnienie z napędem o zmiennej prędkości znacznie poprawiło nasz proces, powiedział Gatterdam.

Pracujemy 16 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

Przed VSD, nasz 12-próżniowy system działał bez przerwy.

Teraz możemy automatycznie wycofać się ze spadku popytu.

Nasza próżnia pozostaje pod napięciem przez cały czas.

Regulowany popyt pomógł placówce zaoszczędzić pieniądze.

Dzięki trzem pompom, które pracują z centralnej lokalizacji w celu zaspokojenia zapotrzebowania, Forms+Surfaces obniżyły koszty energii i uzyskały rabat na usługi komunalne w wysokości około 5400 USD.

Czy w twoim procesie wykorzystywana jest scentralizowana próżnia VSD? Opowiedz nam o usprawnieniach, jakie zaobserwowałeś, wykorzystując podciśnienie, które dostosowuje się do zapotrzebowania.

Nadal prowadzisz zakład z licznymi zdecentralizowanymi odkurzaczami? Skontaktuj się z naszymi ekspertami już dziś, aby omówić ulepszenia w Twoim systemie.

hbspt.

cta.

_relativeUrls=true;hbspt.

cta.

load(2510332, ‚f49dcc30-a0c6-42db-a521-a3b65cfab323’, {});