Hiszpański dostawca samochodowy Korzyści płynące z zastosowania sprężarek z wtryskiem oleju

Hiszpański dostawca samochodowy Korzyści płynące z zastosowania sprężarek z wtryskiem oleju

Jeśli kiedykolwiek wybrałeś się na wycieczkę do Hiszpanii, to prawdopodobnie znasz piękne południowo-wschodnie miasto Walencja.

Ponad 2000-letnie miasto położone jest nad Morzem Śródziemnym, co czyni je jednym z najważniejszych portów handlowych w regionie.

Otoczony oceanem i pięknymi parkami, lokalna społeczność jest oddana utrzymaniu miasta w czystości i zrównoważonym ekologicznie.

Pomagając utrzymać środowisko naturalne Walencji na pierwszym miejscu jest dostawca motoryzacyjny Matrival.

Firma produkuje części chromowane, takie jak kratki chłodnicy i emblematy samochodowe, do samochodów, a ostatnio wdrożyła nową sprężarkę w celu zmniejszenia zużycia energii w zakładzie.

Firma Matrival zainstalowała w Atlas Copco GA VSD+, sprężarkę śrubową z wtryskiem oleju, z wielu powodów:

Niewielki rozmiar – GA VSD+ wykorzystuje kompaktową konstrukcję, która jest lepiej dostosowana do ograniczonej przestrzeni.

W przypadku Matrivala potrzebna była mała sprężarka, która z łatwością zmieściłaby się w windzie transportowej, a GA VSD+ miał odpowiedni rozmiar.

Energooszczędność – Oprócz zajmowania mniejszej powierzchni użytkowej, sprężarka VSD automatycznie dostosowuje prędkość obrotową silnika i elementu do zapotrzebowania na powietrze, znacznie obniżając zużycie energii i koszty nawet o 50 procent.

Rewolucyjna technologia – Sprężarka wyposażona jest w wysoce wydajny silnik, opatentowany element sprężający i zawór nadawczo-odbiorczy, co zapewnia większe oszczędności energii w porównaniu z alternatywami o stałej prędkości.

GA VSD+ nie był pierwszym wyborem firmy Atlas Copco na sprężone powietrze o wysokiej jakości i zmniejszonym zużyciu energii.

W przeszłości współpracowali z firmą Atlas Copco w zakresie sprężarek, które zmniejszają zanieczyszczenie środowiska i wspierają wiele procesów i maszyn w całym zakładzie Matrival.

Wspólnie utrzymują zrównoważony rozwój środowiskowy jako najwyższy priorytet.

Czy używasz sprężarek z wtryskiem oleju firmy Atlas Copco do swoich zastosowań? Zostaw nam komentarz poniżej i daj nam znać, w jaki sposób nasze maszyny przyczyniły się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju.