Atlas Copco zostaje oficjalnym dostawcą sprężonego powietrza dla silników Roush Yates.

Atlas Copco zostaje oficjalnym dostawcą sprężonego powietrza dla silników Roush Yates.

Atlas Copco Compressors i Roush Yates Engines ogłosiły niedawno nawiązanie nowej współpracy, nadając Atlas Copco nazwę oficjalnego dostawcy sprężonego powietrza dla Roush Yates Engines.

Roush Yates Manufacturing Solutions, oddział Roush Yates Engines, rozbudował się do nowego zakładu obróbki skrawaniem CNC o powierzchni 88.

000 stóp kwadratowych w Mooresville w Północnej Karolinie.

Wspólnie z firmą Atlas Copco opracowali najbardziej wydajny i efektywny system sprężarek powietrza do obsługi nowego obiektu.

Partnerstwo było w naturalny sposób dopasowane.

Dzięki ponad 140-letniemu doświadczeniu firma Atlas Copco jest uznawana na całym świecie za lidera w dziedzinie innowacji i producenta produktów klasy premium.

Inżynierowie Atlas Copco konsekwentnie rozwijają światowej klasy produkty i usługi, które naprawdę przynoszą korzyści dla klientów i środowiska.

Innowacyjność produktów firmy Atlas Copco jest wynikiem ciężkiej pracy, dedykowanych strategii i znaczącej interakcji ze wszystkimi klientami.

Zrozumienie potrzeb klientów i środowiska pracy ma kluczowe znaczenie dla firmy Atlas Copco w opracowywaniu i określaniu idealnego rozwiązania produktowego dla każdego klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Atlas Copco opracowała obszerny wybór produktów, od sprężarek po pompy próżniowe, dmuchawy, rozwiązania w zakresie powietrza wysokiej jakości i systemy wytwarzania gazów.

Więcej informacji na temat ostatniego partnerstwa można znaleźć na stronie partnerstwa.