Zapytaj Atlas Copco: Czym jest zdalny monitoring?

Zapytaj Atlas Copco: Czym jest zdalny monitoring?

Czy kiedykolwiek chciałeś sprawdzić maszynę, kiedy nie było cię w pobliżu hali produkcyjnej? Być może potrzebowałeś informacji o obciążonych godzinach pracy maszyny, aktualnym zużyciu energii lub harmonogramie konserwacji.

Zdalne monitorowanie to możliwość monitorowania maszyn praktycznie z dowolnego miejsca, w którym korzysta się z automatycznego zbierania danych w technologii, dzięki czemu można uzyskać dostęp do informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.

Zapewnia on użytkownikom cenny wgląd, pomagając im jednocześnie sprostać wszelkim potrzebom związanym z konserwacją i awariami systemu.

Jak działa zdalny monitoring?
Na każdej sprężarce umieszczane są czujniki zdalnego monitorowania w celu monitorowania temperatury, ciśnienia, objętości, zużycia energii, załadowanych godzin, rozładowanych godzin i innych punktów danych.

Oprogramowanie systemu może pobrać te dane i wykreślić je na wykresie, co ułatwia porównywanie informacji w określonych okresach czasu.

Użytkownicy mogą zidentyfikować trendy i wzorce konserwacji w celu zwiększenia wydajności operacyjnej.

Co jeszcze może mi powiedzieć zdalny monitoring?
W przypadku wystąpienia sytuacji krytycznych, takich jak błędy w obsłudze, użytkownicy są natychmiast powiadamiani za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości SMS na podłączonych urządzeniach mobilnych.

Ostrzeżenia i alerty są wysyłane przed całkowitym zamknięciem systemu, dzięki czemu pracownicy mogą natychmiast zająć się problemem.

Zdalny monitoring może również informować o zaplanowanej konserwacji.

Te kontrole serwisowe minimalizują niepotrzebne przestoje związane z serwisowaniem maszyn w godzinach pracy.

Jak otrzymuję informacje o maszynie?
Menedżerowie zakładów i pracownicy mogą otrzymywać dane o maszynach po zalogowaniu się do tablicy rozdzielczej online lub po podłączeniu urządzeń mobilnych w celu uzyskania ostrzeżeń i ostrzeżeń.

Dodanie zdalnego monitoringu do układu sprężarki pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Otrzymywać zautomatyzowane dane przez cały dzień i powiadomienia, jeśli coś działa wadliwie lub wymaga konserwacji.

Będziesz się cieszył spokojem, wiedząc, że Twój sprzęt działa prawidłowo, bez konieczności fizycznego sprawdzania maszyn i ciągłego rejestrowania punktów danych.

Pozostań w kontakcie z maszynami, oszczędzając czas i pieniądze, kiedy dodajesz zdalny monitoring.

Czy doświadczyliście Państwo korzyści płynących z zastosowania zdalnego monitoringu w układzie sprężarki? Zostaw nam komentarz poniżej i powiedz nam, w jaki sposób przyczyniło się to do poprawy wydajności operacyjnej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zdalnego monitoringu, wyślij nam wiadomość na stronie Kontakt.

hbspt.

cta.

_relativeUrls=true;hbspt.

cta.

load(2510332, ’57a783ee-216d-469b-8d25-0377f6efec81′, {});