Głośnik firmy Atlas Copco pojawił się w serii seminariów internetowych dla ekspertów.

Głośnik firmy Atlas Copco pojawił się w serii seminariów internetowych dla ekspertów.

Scentralizowane systemy próżniowe są dobrodziejstwem dla wielu zastosowań przemysłowych.

W tym miesiącu, Blower and Vacuum Best Practices’ Expert Webinar Series koncentruje się na projektowaniu, optymalizacji i zaletach scentralizowanego systemu próżniowego.

Seminarium internetowe odbędzie się 29 czerwca o godz.

14.

00 ET.

Główny prelegent Tim Dugan, P.

E.

, prezes i główny inżynier Compression Engineering Corporation, aby dowiedzieć się, dlaczego zakłady powinny przyjąć centralny system próżniowy.

Ale nie zawsze jest to jasny wybór, Dugan sprawdzi również, jak analizować, czy poprawa wydajności i niezawodności systemu próżniowego jest możliwa do osiągnięcia poprzez centralizację.

Greg Marciniak z firmy Atlas Copco, kierownik ds.

marketingu produktów w Dziale Odkurzania Przemysłowego, przyjrzy się, w jaki sposób system optymalizacji ciśnienia próżniowego wykorzystujący prawo Boyle’a oraz w jaki sposób wpływa to na kontrolę punktów nastawy.

Marciniak zbada również, w jaki sposób scentralizowane systemy próżniowe z napędem o zmiennej prędkości (VSD) mogą zmniejszyć zużycie energii i pomóc zakładom zaoszczędzić pieniądze.

VJ Gupta, kierownik ds.

inżynierii systemowej w firmie Busch Vacuum Pumps and Systems, wyjaśni, jak zaprojektować i zoptymalizować scentralizowany system próżniowy.

Podczas projektowania scentralizowanych systemów podciśnieniowych prezentacja przedstawi sprawdzone najlepsze praktyki w zakresie integracji sterowania, logiki działania i modulacji prędkości.

Gupta zademonstruje, w jaki sposób specyficzna dla danego zastosowania konstrukcja prowadzi do najbardziej wydajnego sprzętu.

Bezpłatne webinarium odbędzie się 29 czerwca o godz.

14.

00 ET, a po prezentacjach odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.

Nie przegap tego! Dowiedz się więcej i zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Bądź na bieżąco z nowościami i wydarzeniami w Atlas Copco, zapisując się do naszego cotygodniowego newslettera.