AWFS 2017: Co się dzieje w Vegas….

AWFS 2017: Co się dzieje w Vegas….

Mówią, że to, co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas.

Ale czy zawsze powinno tak być? Pewnie, prawdopodobnie nie powinieneś zawrzeć małżeństwa w stylu drive-thru, a większość ludzi nie chce zobaczyć twojego kostiumu Elvisa.

Z drugiej strony, to, czego się uczysz na Targach Dostawców Obróbki Drewna i Wyposażenia Mebli (AWFS) w Las Vegas, na pewno nie powinno pozostać w tyle.

W dniach 19-22 lipca ponad 15 000 osób z całego świata weźmie udział w wystawie, aby zapoznać się z najnowszymi technologiami i trendami w świecie obróbki drewna.

Firma Atlas Copco zaprezentuje się na stoisku nr 10042, prezentując suchozębną pompę próżniową DZS, sprężarkę GA VSD+ oraz pompę próżniową GHS VSD+.

Kłowa pompa próżniowa DZS jest idealna do zastosowań procesowych, w tym do obróbki drewna.

Ponieważ komora pompowania i przekładnia są umieszczone oddzielnie, ryzyko zanieczyszczenia olejem procesowym lub przekładniowym jest wyeliminowane.

Technologia napędu o zmiennej prędkości zapewnia płynny, niezawodny przepływ w różnych zakresach prędkości oraz oszczędność energii nawet do 50 procent.

Opatentowana konstrukcja chłodzenia umożliwia szybkie i ciche rozproszenie ciepła.

Sprężarka powietrza GA VSD+ zawiera silnik z magnesami trwałymi, opatentowany element sprężający i zawór nadciśnieniowy, który zapewnia niezrównaną efektywność energetyczną; dzięki GA VSD+ użytkownicy otrzymują o 9 procent więcej powietrza, zużywając jednocześnie o 9 procent mniej energii w porównaniu z oryginalną serią GA VSD.

Wysokiej jakości komponenty uzdatniania powietrza oraz sterownik Elektronikon oznaczają łatwą konserwację i maksymalny czas sprawności dla użytkowników.

W przeciwieństwie do innych pomp próżniowych zgrubnych, GHS VSD+ jest energooszczędny i zużywa tylko 50 procent typowej pompy próżniowej, jednocześnie zwiększając prędkość produkcji nawet o 10 procent.

Jest również cichy, o niskich kosztach cyklu życia i przyjazny dla użytkownika interfejs, co czyni go doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pomp łopatkowych z wtryskiem oleju.

Cieszymy się, że cię tam zobaczymy! Nadal się nie zapisałeś? Możesz zarejestrować się tutaj do piątku, 14 lipca.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami firmy Atlas Copco Compressor, subskrybując nasz cotygodniowy biuletyn informacyjny.

hbspt.

cta.

_relativeUrls=true;hbspt.

cta.

load(2510332, ‚ef5d5842-bad3-405e-b296-5f5c4357e55c’, {});