Atlas Copco USA Kontynuuje partnerstwo z Stewart-Haas Racing.

Atlas Copco USA Kontynuuje partnerstwo z Stewart-Haas Racing.

Atlas Copco USA jest podekscytowane rozszerzeniem współpracy z Stewart-Haas Racing (SHR) na sezon 2018.

Od 2009 roku Atlas Copco jest dumnym sponsorem i partnerem SHR, służącym jako partner techniczny zwycięskiej drużyny NASCAR® Sprint Cup Series.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że Atlas Copco jest naszym stałym partnerem i sponsorem w sezonie wyścigowym 2018, powiedział Greg Zipadelli, wiceprezes ds.

konkurencji w SHR.

Ich produkty mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia wysokiej jakości sprężonego powietrza, którego potrzebują nasze zespoły, aby wykonać zadanie szybko, sprawnie i niezawodnie.

Założona przez trzykrotnego mistrza Pucharu Wiosny Tony’ego Stewarta i Gene’a Hass’a, założyciela Haas Automation, SHR obecnie zajmuje się zawodami dla pięciu kierowców, w tym Tony’ego Stewarta, Kevina Harvicka, Daniki Patrick, Kurta Buscha i Cole’a Custera.

SHR, z siedzibą w Kannapolis w Północnej Karolinie, działa w zakładzie o powierzchni 200 000 stóp kwadratowych, w którym wykorzystuje urządzenia firmy Atlas Copco do wytwarzania sprężonego powietrza, w tym technologię monitorowania SMARTLINK.

Zdalne monitorowanie pozwala SHR na ciągłe monitorowanie czasu pracy maszyn, ich szczytowej wydajności i efektywności energetycznej przez cały dzień.

Jesteś tak samo podekscytowany jak my współpracą z SHR? Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami Atlas Copco, subskrybując nasz blog, abyś mógł być na bieżąco!
hbspt.

cta.

_relativeUrls=true;hbspt.

cta.

load(2510332, ’57a783ee-216d-469b-8d25-0377f6efec81′, {});