Atlas Copco na wystawę na konferencji WEFTEC 2018 r.

Atlas Copco na wystawę na konferencji WEFTEC 2018 r.

Atlas Copco będzie zmierzać do Nowego Orleanu, LA, od 29 września do 3 października na konferencję WEFTEC 2018 roku.

Na wystawie Atlas Copco zaprezentuje nową bezolejową turbo dmuchawę ZB oraz bezolejowe dmuchawy krzywkowe ZL, bezolejowe dmuchawy śrubowe ZS i Optimizer 4.

0.

Uczestnicy są zapraszani do odwiedzenia stoiska 4837, aby dowiedzieć się więcej na temat najnowszych technologii dmuchaw i centralnego systemu sterowania.

Najnowsza generacja dmuchaw ZB jest wyposażona w łożyska magnetyczne, które zapewniają niezawodność działania bez obaw.

Jego magnetyczny kontroler łożysk zbiera informacje z czujników położenia w celu dynamicznej regulacji położenia wału.

Dostarczając powietrze bezolejowe klasy 0, turbosprężarka ZB zapewnia, że procesy otrzymują czyste powietrze dla bezproblemowej i ciągłej pracy.

Seria ZB nie wymaga banku mocy w przypadku awarii zasilania, aby bezpiecznie się zatrzymać, co czyni ją jedną z najbardziej niezawodnych i szybkich dmuchaw, jakie kiedykolwiek powstały.

Dmuchawa krzywkowa ZL wykorzystuje zasadę wyporności dodatniej, idealną do zastosowań niskociśnieniowych w transporcie pneumatycznym, oczyszczaniu ścieków i procesach chemicznych.

Nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, seria ZL działa efektywnie dzięki systemowi chłodzenia oraz zintegrowanemu zaworowi bezpieczeństwa i rozruchu.

Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie maszyna ta może być szybko i łatwo zintegrowana z istniejącymi systemami powietrza procesowego.

W przypadku dmuchawy śrubowej ZS, wewnętrzna ścieżka przepływu powietrza jest zoptymalizowana w celu zmniejszenia spadków ciśnienia i turbulencji powietrza.

Maszyna osiąga maksymalne oszczędności dzięki wewnętrznej kompresji, zintegrowanej przekładni, gładkiemu tłumikowi i filtrowi wlotowemu.

Dalsze oszczędności można uzyskać dzięki zastosowaniu napędu o zmiennej prędkości obrotowej (VSD) dmuchawy ZS, który dopasowuje prędkość obrotową silnika do elastycznego zapotrzebowania na powietrze.

Nowe opcje opcjonalnego napędu bezpośredniego z magnesami stałymi zapewniają najwyższą wydajność przy szerokim zakresie obrotów.

Najnowszy centralny sterownik Optimizer 4.

0 łączy wszystkie maszyny, czy to dmuchawy, sprężarki i/lub suszarki, aby zmaksymalizować efektywność pracy.

System sterowania wybiera najlepszą kombinację maszyn w celu dostarczenia wymaganej wydajności powietrza w najbardziej efektywny sposób.

Można go skonfigurować tak, aby wyrównywał godziny pracy wielu maszyn w celu zapewnienia bardziej efektywnego harmonogramu serwisowania, zapobiegając nierównomiernemu zużyciu.

WEFTEC jest największą coroczną imprezą poświęconą jakości wody na świecie, w której bierze udział ponad 32 000 uczestników i 1 640 wystawców z ponad 128 krajów.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się, odwiedź stronę internetową WEFTEC.