Atlas Copco na wystawę na BrewExpo America 2018 r.

Atlas Copco na wystawę na BrewExpo America 2018 r.

Atlas Copco kieruje się do Music City for BrewExpo America organizowanego przez BrewExpo Association od 1 maja do 3 maja.

Największa w kraju konferencja piwowarów rzemieślniczych gościć będzie ponad 700 sprzedawców, którzy będą oferować najnowsze produkty i usługi z branży.

Uczestnicy są zapraszani do odwiedzenia stoiska 1860, aby dowiedzieć się, w jaki sposób bezolejowa sprężarka SF firmy Atlas Copco, generator azotu NGP+ i pompa próżniowa DZS 150V pomagają piwowarzom produkować czyste piwo wysokiej jakości.

W warzelni sprężone powietrze jest wykorzystywane w wielu procesach, w tym również w browarach:

Kontrola procesu produkcji sprzętu (tj.

warzenie piwa, beczkowanie, puszkowanie)
Napowietrzanie brzeczki
Zasilanie generatorów azotu na miejscu.

Ponieważ sprężone powietrze jest wykorzystywane w procesach życiowych i często wchodzi w kontakt z samym napojem, zawsze zalecane jest powietrze bezolejowe.

Bezolejowa sprężarka SF firmy Atlas Copco zapewnia 100% czystego powietrza, co oznacza, że nie ma żadnego ryzyka przenikania oleju do systemu i zanieczyszczania produkcji piwa w zakładzie.

Browary rzemieślnicze w całym kraju polegają na serii SF pod względem cichobieżnej pracy, efektywności energetycznej i niskich kosztów utrzymania.

Podobnie jak sprężone powietrze, azot i pompy próżniowe są również wykorzystywane na różnych etapach procesu warzenia piwa, od produkcji po obsługę i pakowanie.

Posiadanie generatora azotu na miejscu eliminuje konieczność korzystania z usług zewnętrznego dostawcy i zapewnia 95-99% czystości azotu, aby osiągnąć wymagania jakościowe.

Pompy próżniowe takie jak DZS 150V są idealne do warzenia piwa, ponieważ ich modułowa konstrukcja oddziela komorę pompowania od przekładni.

Taka konstrukcja pozwala na łatwe czyszczenie i ponowny montaż przy jednoczesnym wyeliminowaniu ryzyka zanieczyszczenia olejem przekładniowym lub procesowym, które może być powszechne w tradycyjnych technologiach pomp.

Dowiedz się więcej o najnowszych osiągnięciach technologii warzenia piwa, gdy zatrzymasz się przy stoisku Atlas Copco 1860.

Jako dodatkowy bonus oferujemy uczestnikom BrewExpo 15 procent zniżki na sprężarki powietrza i generatory azotu.

Zainteresowany uczestnictwem? Nadal możesz zarejestrować się na stronie internetowej konferencji Craft Brewers Conference.

Do zobaczenia w Music City!