Atlas Copco do wystawy na NPE2018: The Plastics Show

Atlas Copco do wystawy na NPE2018: The Plastics Show

W dniach 7-11 maja Atlas Copco będzie zmierzać do stanu Słońce w kierunku NPE2018: Plastics Show w Orlando.

Uczestnicy są zaproszeni do odwiedzenia stoiska S35207, aby dowiedzieć się więcej na temat najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych dla przemysłu tworzyw sztucznych, w tym sprężarki powietrza GA VSD+, pompy próżniowej GHS VSD+, pompy próżniowej DZS 150V oraz pompy próżniowej GVS 60A.

Sprężarka powietrza GA VSD+
GA VSD+ pomaga użytkownikom zmniejszyć zużycie energii nawet o 50 procent, wykorzystując technologię napędu o zmiennej prędkości (VSD), która dostosowuje prędkość obrotową silnika sprężarki do zapotrzebowania na sprężone powietrze.

Oprócz oszczędności energii, GA VSD+ realizuje również wzrost bezpłatnej dostawy powietrza nawet o 12 procent w celu zwiększenia wydajności i wydajności.

GHS VSD+ pompa próżniowa VSD+
W przeciwieństwie do konwencjonalnych uszczelnionych olejem i suchych łopatkowych pomp próżniowych, GHS VSD+ jest znacznie cichsza i łatwiejsza w instalacji typu podłącz i używaj.

Wszystkie pompy są wyposażone w sterowniki Elektronikon, które mogą być zintegrowane z systemem sterowania procesem w celu zdalnego monitorowania.

Użytkownicy mogą łatwo połączyć sterowniki z urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem systemu Atlas Copco SMARTLINK, aby uzyskać dostęp do danych dotyczących maszyn w dowolnym miejscu i czasie.

Podobnie jak w przypadku sprężarki GA VSD+, pompy próżniowe wykorzystują również technologię VSD w celu uzyskania oszczędności energii nawet do 50 procent.

Pompa próżniowa 150 V DZS 150V
DZS 150V posiada innowacyjną modułową, łatwą w czyszczeniu konstrukcję, która ustanawia nowy wzorzec w zakresie prostoty, wytrzymałości, wydajności i zdolności przenoszenia zanieczyszczeń w pompach próżniowych z suchym kłami.

Oddzielenie komory pompowania przez pompę od przekładni umożliwia łatwy dostęp przy demontażu, czyszczeniu i ponownym montażu pazurów ze stali nierdzewnej, przy jednoczesnym wyeliminowaniu konieczności demontażu i ponownego montażu przekładni po czyszczeniu.

Izolacja przekładni minimalizuje również ryzyko zanieczyszczenia oleju przekładniowego, które może być powszechne w tradycyjnych technologiach pomp.

Pompa próżniowa GVS 60A
Dzięki wysokiej retencji oleju przy wszystkich ciśnieniach roboczych, GVS 60A zapewnia niezawodność w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych.

Seria GVS A pracuje z wewnętrznymi kanałami wtryskowymi, redukując liczbę wymaganych uszczelek i zewnętrznych przewodów rurowych.

Dzięki mniejszej liczbie komponentów i kompaktowej konstrukcji, ryzyko wycieku i awarii jest znacznie zminimalizowane.

Będziesz na NPE2018? Nie zapomnij odwiedzić naszego stoiska S35207, aby uzyskać więcej informacji na temat niezawodnych i energooszczędnych rozwiązań.

Nadal możesz się zarejestrować, aby wziąć udział na stronie internetowej.