Aktualizacja sklepu

Od kilku dni w sieci funkcjonuje zaktualizowana wersja naszego flagowego sklepu www.pneumatig.eu, nad którą pracowaliśmy intensywnie od jakiegoś czasu. Aktualizacja wprowadza zmiany silnika sklepu (kod), które zwiększają przede wszystkim szybkość działania i rozwiązują pewne problemy techniczne. Bardziej widoczna jest oczywiście odświeżona strona wizualna – nowy nagłówek (koszyk i nawigacja), menu kategorii i boksy informacyjne, co przekłada się na zwiększenie ogólnej czytelności i przejrzystości serwisu. Całkowicie nowym elementem są także odnośniki do naszych profili w różnych serwisach społecznościowych (widoczne także na tym blogu) w których zamieszczamy informacje o nowościach, promocjach, a także specjalne kody rabatowe.

Najbardziej charakterystyczną nowością, którą, tradycyjnie wprowadzamy jako pierwsi z branży, są produkty w widoku 360°. Pozwala to na dokładne zapoznanie się z rzeczywistym wyglądem produktu. Opracowaliśmy autorski, całkowicie zautomatyzowany system tworzenia tego typu wizualizacji. W chwili obecnej możecie zobaczyć w ten sposób około 200 produktów, ale każdego dnia będą pojawiać się nowe. W widoku listy, przy produktach dla których taki widok jest dostępny, na zdjęciu pojawia się mała ikonka widok 360. Na podstronie wybranego produktu widnieje większy przycisk, którego kliknięcie uruchamia podgląd.

Poza widokiem 360° produkty są automatycznie wgrywane do naszego profilu w serwisie youtube w postaci filmu z lektorem (lektor czyta dane techniczne). W komentarzach na youtube możecie zadawać nam pytania odnośnie konkretnych produktów.

Przyciski 360° i youtube przy produktach

Przyciski 360° i youtube przy produktach

Zmianą szczególnie istotną z punktu widzenia klienta jest nowy mechanizm naliczania punktów partnerskich – w momencie złożenia zamówienia 1% jego wartości wchodzi na twoje konto w postaci punktów, którymi możesz płacić przy następnych zakupach. Więcej na ten temat wkrótce.